جستجو   :  
تعداد :5          صفحه 1 از 1
افتتاح سایت ixysuk.ir
صنعت و بازرگانی ریحانی با دارا بودن کادری قوی و مجرب در واردات قطعات صنعتی، اقدام به واردات و توزیع محصولات IXYS و WESTCODE کرده است ، از این رو سایت www.ixysuk.ir راجهت اطلاع رسانی و سهولت در خرید راه اندازی کرده است.
ادامه ...
افتتاح سایت Lawsonfuse.ir
صنعت و بازرگانی ریحانی نماینده رسمی شرکت لاوسون انگلستان آمادگی خود را جهت فروش تمامی محصولات LAWSON FUSE از جمله فیوزهای فست ، فیوزهای کاردی، پایه فیوزهای منطبق بر استاندارد BS88 و ... اعلام میدارد.بدین منظور سایت lawsonfuse.ir راه اندازی گشته تا کالایی با اصالت و قیمتهای مناسب جهت رشد و شکوفایی صنعت کشور عزیزمان ارائه نماید.انتخاب فیوز مناسب برای درخواست شما حیاتی است. یک فیوز یک وسیله محافظ است، بنابراین اگر با مراقبت مناسب انتخاب نشود، سطح محافظت که مدار شما در معرض خطر قرار می گیرد ممکن است به خطر بیفتد. هنگامی که دستگاه / مدار شما طراحی شد، طراح به دقت سطح حفاظت مورد نیاز را در نظر گرفت، بنابراین اشتباه گرفتن آن ممکن است عواقب جدی داشته باشد. همچنین، لطفا در این بخش به «دسته بندی کاربردی چیست؟» مراجعه کنید.
ادامه ...
افتتاح سایت bussmann.ir
بازدید کنندگان گرامی سایت Bussmann.ir از امروز به صورت رسمی افتتاح گردیده است لطفا نظرات خود را در مورد قالب و طراحی سایت از بخش تماس با ما با ما در میان بگذارید
ادامه ...
سایت مرجع drelc.com
وبسایت رسمی صنعت و بازرگانی ریحانی
ادامه ...
نمایندگی فیوز باسمن BUSSMANN
نمایندگی فیوز باسمن BUSSMANN
ادامه ...

   1