جستجو   :  
تعداد :7          صفحه 1 از 1
فیوزهای نیمه هادی استاندارد اروپایی چیست؟
انواع مختلفی از فیوزهای استاندارد اروپایی DIN استاندارد Ultra Rapid (نیمه هادی) وجود دارد که در طول سال ها ساخته شده اند.
ادامه ...
فیوزهای فتوولتائیک (PV) چیست؟
فیوزهای فتوولتائیک (PV) فیوز های فتوولتاییک به فیوز هایی گفته می شود که بر روی ولتاژ های DC نصب شده و در آمپر های 10-100 آمپر قابل عرضه میباشد ولتاژ فیوز های فتوولتاییک در رنج های 600 ولت، 800 ولت، 1000 ولت میباشد فیوز های فتوولتاییک به صورت فیوز های استوانه ای می باشند فیوز های فتوولتاییک را بعد از پنل خورشیدی قرار می دهند .
ادامه ...
آیا میتوان فیوزهای AC را جایگزین فیوزهای DC کرد:
جریانهای مستقیم در مقایسه با جریان های متناوب بسیار دشوار است برای متوقف کردن یا قطع شدن. جریانهای متناوب جریان جریان را چند بار در یک ثانویه (در برخی مکان ها 100 بار در ثانیه در سیستم های 50 هرتز) جریان می دهند.
ادامه ...
فیوز کاردی چیست ؟ + نحوه نصب فیوز در کلید فیوز
فیوز کاردی چیست ؟اصولا فیوزها عمل حفاظت مصرف کننده های برق رو برعهده دارند و به صورت کلی فیوز به وسیله ای گفته می شود که مکانیزم ذوب شونده دارد و در قسمت داخل آن سیم نازک یا ورق نازکی قرار دارد که با بالا رفتن جریان بیش از مقداری که روی فیوز درج شده سیم داخل آن ذوب می شود و اصطلاحاٌ می گوییم فیوز سوخته است.فیوز کاردی یا فیوز چاقویی یک نوعی از فیوز های ذوب شونده به شما می آید گرچه مدل های دیگری از فیوز ها نیز وجود دارد مانند فیوز فشنگی یا فیوز شیشه ای که مکانیزم اصلی آنها عین هم است و فقط در شکل ظاهری و مقدار تحمل جریان با یک دیگر متفاوت هستند.
ادامه ...
فیوزهای محافظت از نیمه رسانا ها (semiconductor protection fuses)
توزیع کننده انواع فیوز های صنعتی از قبیل - فیوز کاردی - فیوز کند سوز ( فیوز تاخیر در قطع) - فیوز تند سوز ( فیوز قطع سریع ( FAST - فیوز سیلندر - فیوز ولتاژ بالا - فیوزهای تاخیری - فیوزهای مینیاتوری - فیوز ETI - فیوزهای محافظ نیمه هادی –جعبه فیوز Viko - جافیوزی - فیوز هولدر تابلویی - فیوز فشارقوی - در مارکها و انوا ع مختلف فیوزهای Westcode و فیوزهای Ferraz و فیوزهای SIBA و فیوزهای LAWSON و فیوزهای BUSSMAN و فیوز های Iskra در ایران
ادامه ...
انواع فیوزها و کاربرد آنها در صنایع مختلف
وظیفه ی یک سیستم قدرت، تحویل انرژی الکتریکی به مصرف کننده به طور مداوم و بدون وقفه می باشد. مهمترین خطر برای یک سیستم قدرت ، اتصال کوتاه می باشد که باعث تغییرات شدید و ناگهانی در آن می شود. ایجاد خطا و اتلاف انرژی زیاد به صورت حرارت در محل اتصال کوتاه ، باعث آتش سوزی ، صدمات مکانیکی و الکتریکی به تجهیزات می شود.
ادامه ...
high speed , فیوز فست , فیوز قطع سریع , فیوز تندسوز
شرکت باسمن انگلیس سازنده انواع فیوزهای کاردی ، کف خواب ، فیوزهای (F,U) و فیوزهای تندسوز که بیشترین مصرف این فیوزها در UPS ، منبع تغذیه ، اینورتر ،باتری شارژر ، بردهای الکتریکی نساجی و تابلو برق می باشد.
ادامه ...

   1